Sponzor druhého sektoru na letošním RCCC je také velmi známý! Jedná se o rybářské produkty CORMORAN, velmi široký sortiment nabídky výrobků pro pobyt u vody, tedy dvě ze čtyž cen pro vítěze sektorů zajišťuje právě náš hlavní partner Daiwa-Cormoran Sportartikel-Vertrieb GmbH, Česká a Slovenská republika.

Tedy zopakujme si:
Sektor 1: Korda 
Sektor 2: Cormoran

Na včerejší valné hromadě RCCC the best carper, padlo několik návrhů na vylepšení a jedna věc, která byla zásadní! Návrh na umístění Jana Pinskera na hlavní startovní listinu. Je to jeden z bývalých vítězů a nemohl se letošního ročníku zúčastnit. Bylo schváleno jednohlasně !!!

Další pravidelný přispěvatel našich akcí a zejména těch dětských českobudějovická firma M-art-kovo zaslala balíček háčků jako tradiční podporu. Kamarádu Milanu Mozoličovi, který je tradičním podporovatelem a i účastníkem a nikdy neváhá přispět na jakékoliv akce pro rybářské kroužky mnohokrát díky !

Bobrman

A další tradiční partner, partner RCCC-regional carp classic cup, který jde s námi od začátku a tvoří kostru týmu pořadatelů. Díky dlouholeté podpoře pana Míry Zídka se i letos závodníci dočkají parádního příspěvku. Velmi kvalitní a lety odzkoušené PVA buď ve variantě 25mm a nebo 37mm.

Děkujeme za podporu Míro !!!

Pánové a dámy, úplně jinak Vám po RCCC DAIWA 2016 bude chutnat Vaše rybářská kávička a čajíček (s rumíčkem). Jaroušek Čálek (závodník, sponzor a podporovatel) a jeho rybářský klub FMS věnují každému ze závodníků tento nádherný hrníček !!!

Už se těším na káfku a díky moc Járo !!!!!

Bobrman

Pomalu, ale jistě začínáme připravovat balíčky pro soutěžící a rozhodčí, věrni tradici, že závod RCCC DAIWA není jen o vítězství a ceny obdrží každý, kdo se extrémního zimního závodu jednotlivců zúčastní jsme přivítali luxusní věcičku pro Úkáčkáře, tedy vak na vodu od firmy PROLOGIC z dánského uskupení Svendsen. Vak na vodu je parádní pomůckou nenáročnou na prostor a uskladnění i neocenitelný pomocník u vody, sám jej již rok používám na svých toulkách. Děkuji panu Stanislav Odvárka, že takto náš závod firma, kterou zastupuje podpořila.

Pavel Bobrman Vohralík

RCCC 2017 - nový model, nové výzvy, zásadní změna.

Ahoj přátelé a kamarádi RCCC - regional carp classic cup. Velké množství lidí mě kontaktovalo a dotazovalo se co to kujeme se závodem jednotlivců na rok 2017. Ano připravuje změnu a to revoluční, ve spolupráci s ČRS SÚS se pomalu, ale jistě připravuje RCCC na svazové vodě. Samozřejmě že hlavní motem a snahou je dále rozšířit náš příspěvek nejmenším rybářům a velká část podpory půjde právě na rybářské akce dětí a mládeže ! Ale... bude to i výzva právě pro závodníky! Aby se naplniho hlavní motto, které vzešlo ze starého anglického přísloví ,,jen vítěz bude králem".

Vycházet budeme však z partnerů stálých a ověřených, jak na straně sponzorů, tak závodníků. Tak, aby závod byl úspěšný hlavně s ohledem na podporu dětského rybářského nadšení.

Za RCCC se jednání zúčastním já, co by provozovatel závodu, Miroslav Kumprecht - Inaxes CNC držitel ochranné známky a za ČRS SÚS předseda pan Dušan Hýbner.

Pavel Bobrman Vohralík

     

Náš dlouholetý partner tedy DAIWA - CORMORAN letos pálí ostrými náboji !!! Ze závodu se rázem stává závod o něco cennějšího ! Jak jsme byli zvyklí, že se ceny dávali přibližně stejné, teď se ,,ucho utrhlo" a závod dostává nový náboj !
První cenou bude prut DAIWA Basia DF 13ft, 3,75 lb V HODNOTĚ 17600,- !!!!! A přinejmenším hodně dobré jsou ceny v dalším pořadí!
2x Emblem 12ft, 3 lb - 5203/ks,-
1x Emblem Spod 13ft, 5 lb - 6288,-

...

3x stojan D-Pod - 6 615/ks,-

3x podběrák Cormoran - 1300/ks,-
Letos se myslím bude hrát až do poslední minuty, čemuž pomohla i úprava pravidel v počtu bodovaných ryb !!!

Dobrý den klucí a holký, sada pohárů dostává pomaličku svoji podobu, tedy aby to trošku ladilo s bílým podstavcem k té Winter tématice. Nakonec půjde do hry nejvíce pohárů v historii RCCC DAIWA a to 35ks, neb na obrázku není ještě 16 plaketových za účast, tedy 11-26místo, ale ty jsou ještě ve výrobě, dále pak kapříci ze síně slávy závodu budou tentokrát 4ks. A hlavní pohár stojí za to ! Je to historicky nejdražší sada závodu, tedy díky za spolupráci Mírovi Kumprechtovi a INAXES. něco málo z dnešního ujasňování objednávky ve firmě Sabe. Bohužel foceno mobilem.

               

                 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.