Kadet team a RCCC partnery v podpoře mládeže!

V rámci dlouhodobé a velmi kvalitní, potažmo přínosné a naplňující spolupráce se naše dvě aktivity, vedoucí k jednomu cíli rozhodli jít stejným směrem, RCCC a Kadet team se stávají partnery. Společně tak budeme zveřejňovat podporu rybářského sportu dětí a mládeže včetně aktivit pro děti, které neměli v životě tolik štěstí, jako my, zdraví lidé.


Kadet team je hlavně jedno jméno, jedno jméno, které vyzdvihneme v tomto článku.

Josef Dytrych 

Člověk který se nežene za vlastím egem a bohatstvím tak to je Josef Dytrych. Pomoc nastupující generaci malých rybářů a nebo nemocných dětí mu není cizí ať už je to pomoc materiální nebo finanční. Pro letošní rok 2017 má již připravených několik akcí. Aby jsme to vzali chronologicky. První kvalifikaci Czech Carp Masters, jež je Pepa pořadatelem, navštíví  paní Doc. MUDr. Dana Houšťková, přednostka Pediatrické Kliniky UK. 1. LF Thomayerovi Nemocnice v Praze, pro kterou je připraven dar v podobě velké televize, držáku na zeď této televize a DVD přehrávače se spoustou pohádek, pro zpříjemnění jistě dlouhých chvil dětských pacientů v nemocnici. Na tento nemalý dar přspěli  rybáři a učastníci kvalifikace Czech Carp Masters.

 

 

 

Na druhé kvalifikaci jmenovaného závodu bude předán duchovnímu otci RCCC Bobrovi (Pavlovi Vohralíkovi) šek v hodnotě 30000 Kč který je určen pro naší nastupující generaci rybářů v kroužcích místních organizací ČRS. 

 

A to je opravdu hodně stručný popis akcí které Pepa letos chystá. Samozřejmě těchto akcí které pomáhají potřebným je mnohem více , ale  Pepa má dar vrozené skromnosti proto se o dalších zmiňovat již nebudeme. 

Pepa je prostě člověk před kterým se patří smeknout klobouk z každé hlavy. A s úctou a uznáním mu popřát hodně úspěchů v jeho dalším počínání.

 

RCCC na netu:

 

 

 

 

Sponzoři: