Jirka Kratochvíl - 3x na stupních vítězů závodu jednotlivců.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

Martin Parpel alias Mates Matesovič- za dlouholetou správu webu.

            

        

Marián Potěšil

Pro náš svět Bodie. Letošní prémiový ročník Winter special byl mimořádný a před stěhování na řeku Labe jsem ocenil i jeden závodnický přístup, tedy TOP závodní a osobní. Mimořádnou schopnost lovit, žít světem RCCC celoročně a kamarádským přístupem parádně vystupovat v soutěži. Letos se stal i vítězem, což moji volbu, tedy správnost volby potvrdil čas!

      

     

Andy Drobček

Pokud se řekne, že RCCC je šou, tak tohle je šoumen! Moje pravá ruka na Slovensku, člověk s který svým vystupováním a přístupem je stavebním kamenem závodu, člověk o kterém řeknu TOP přítel a kamarád. Ztělesňuje UK styl v pravém slova smyslu. Náš svět je o celoroční komunikaci.

      

      

      

Míra Kumprecht

Člověk, který byl závodníkem, rozhodčím, sponzorem a v posledních dvou ročnících je ředitelem závodu RCCC the best carper. Hlavně díky němu došlo k výraznému posunu RCCC směrem vpřed.

      

    

Děda Zoubek

Lidí, jako je děda Zoubek je v současném světě jako šafránu. Přijel i v době, kdy byl po těžkém úrazu a oddupal RCCC o berličkách. Jak napsala Káťa já ho tedy nikdy fňukat neslyšel, nebo odmítnout pomoc. Jak on říká, mě ani nevolej, se mnou počítej ! Dědy Zuba si velice vážím ! 

        

     

Vlasta Havel zvaný Kača

Účasten od prvního ročníku coby závodník, dále pak jako hlavní rozhodčí, spoluorganizátor a moje pravá a levá ruka (což mu vlastně nezávidím):-))). Ten kdo vymyslel a realizoval naši velmi přísnou desku vážení, medaile pro závodníky a je schopen a ochoten kdykoliv cokoliv i během roku pro závod udělat.

Vynechal jediný ročník a to když měl vážný úraz v momentě, kdy se před sportovním výkonem zapoměl podívat na datum narození do vlastní občanky :-))))

Jediný člověk, který má v každém momentu odpověď na všechny moje otázky :-))))

           

                          

      

Standa Kanclíř, pro náš svět RCCC DAIWA Kabo 

Pan UK a to je víc než nejvíc, pan kolega a přítel, který je vždy daleko nad věcí, právě on je symbolem závodníka pro RCCC, kamarádem pro každou legraci. Je kombinací rozvahy penaltového střelce a rybáře jehož presentace u vody je na vysoké úrovni.

 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.