BOBRMANŮV POHÁR - NEJVYŠŠÍ OCENĚNÍ KLUBU 

Ocenění nejvýznamějších osobností historie RCCC, lidí, co vrámci akcí a činnosti v klubu něco dokázali.
 
Jirka Kratochvíl - 3x na stupních vítězů závodu jednotlivců. To je neuvěřitelný výkon z hlediska historie RCCC, pokaždé jinak, v jiných podmínkách. Se vším v závodě si umí poradit.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                Martin Parpel alias - za dlouholetou správu webu a činnost při akci. Pomoc, kterou věnuje klubu je dlouholetá, podílí se na všech akcí celoročně.

           

Marián Potěšil - Pro náš svět Bodie. TOP závodní a osobní. Mimořádnou schopnost lovit, žít světem RCCC celoročně a kamarádským přístupem parádně vystupovat v soutěži. Stal i vítězem ročníku RCCC.

  

Andy Drobček - Pokud se řekne, že RCCC je šou, tak tohle je šoumen! Pravá ruka na Slovensku, člověk s který svým vystupováním a přístupem je stavebním kamenem závodu, člověk o kterém neřekneme jinak než TOP přítel a kamarád. Ztělesňuje UK styl v pravém slova smyslu. Náš svět je o celoroční komunikaci.

      

     

Míra Kumprecht - Člověk, který byl závodníkem, rozhodčím, sponzorem a v posledních ročnících je ředitelem závodu RCCC the best carper. Hlavně díky němu došlo k výraznému posunu RCCC směrem vpřed.

      

Děda Zoubek - Lidí, jako je děda Zoubek je v současném světě jako šafránu. Přijel i v době, kdy byl po těžkém úrazu a oddupal RCCC o berličkách.

             

Vlasta Havel zvaný Kača - Účasten od prvního ročníku coby závodník, dále pak jako hlavní rozhodčí, spoluorganizátor, pravá a levá ruka (což mu vlastně nezávidíme. Ten kdo vymyslel a realizoval naši velmi přísnou desku vážení, medaile pro závodníky a je schopen a ochoten kdykoliv cokoliv i během roku pro závod udělat. Vynechal jediný ročník a to když měl vážný úraz v momentě, kdy se před sportovním výkonem zapoměl podívat na datum narození do vlastní občanky. Jediný člověk, který má v každém momentu odpověď na všechny otázky Bobrmana.

Standa Kanclíř, pro náš svět RCCC DAIWA Kabo - Pan UK a to je víc než nejvíc, pan kolega a přítel, který je vždy daleko nad věcí, právě on je symbolem závodníka pro RCCC, kamarádem pro každou legraci. Je kombinací rozvahy penaltového střelce a rybáře jehož presentace u vody je na vysoké úrovni.

         

Ondráček Michal ( Bradkáč ) - za dlouholetou činnost pro RCCC, on vymyslel z vlastní iniciativy akci s PVA na veletrhu FOR FISHING, on realizoval nový styl losování, on realizoval akci Duhovka pro Michalku. Zastupuje RCCC na veletrhu ve svém stánku.

  

Víťa Podoubský - za dlouholetou činnost pro RCCC. Paragán, kluk s věčně dobrou náladou, právě u něj se realizují na revíru Hruškov doprovodné akce RCCC. Zastupuje RCCC na veletrhu FOR FISHING na svém stánku a je dlouholetým partnerem akce.

   

Mozolič Milan - za dlouholetou práci pro RCCC. Rozhodčí, člověk, co dlouhodobě podporuje dětský program. Rovný chlap, člověk o kterého se můžeme vždy opřít.

  

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.