velmi důležité, účastníci NUTNO PŘEČÍST, dát vědět kamarádům a kolegům!!!!!!
Program - změna-volalo a psalo mi hodně lidiček a mají pravdu, losování po tmě, asi žijem stále v letním čase! 
úterý 26.9. od 15,00 do středa 27.9. 7,30 příjezd účastníků - registrace, kontrola vybavení, FUN zone 
27.9. středa 8,00 losování
27.9. středa 10,00 začátek akce
neděle 1.10. v 10,00 ukončení v 12,00 vyhlášení výsledků
Reagujeme na velmi správné dotazy a připomínky, neb by účastníci za tmy dojížděli v noci na lovná místa, podmínky by nebyli rovné! Tedy zachováváme lov 96h, což je maximum maxima pro akci jednotlivců historicky, ale vycházíme vstříc těm, co jedou z dálky, bylo by to pro ně komplikované! kdo samozřejmě dorazí v úterý může dadat na louce u rozhodčích 
Holý fakt : 18.30 západ slunce v 6.30 východ                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

RCCC DAIWA 2017- Regional Carp Classic Cup

The best carper - river special – Labe 411051

Závod pod záštitou předsedy ČRS SÚS na podporu kroužků ČRS a akcí dětí a mládeže!

úterý 26.9. od 15,00 setkání, příjezd závodníků, 19,00 losování a party FUN Zone středa 27.9. v 9,00 Začátek závodu neděle 1.10. v 9,00 ukončení v 11,00 oběd a vyhlášení výsledků.

V případě nepříznivého průtoku se závod odkládá přesně o čtrnáct

kalendářních dní.

Naprosto vyjímečný závod v Čechách, závod jednotlivců, lovit se bude Kapr nad 65 cm a Amur nad 75cm, to nejdůležitější, závod v klasickém anglickém způsobu lovu: ze břehu, bez lodi a echolotu, bez pomoci druhého, každý sám za sebe !!! Jen vítěz bude králem, jak říká staré anglické přísloví.

Pravidla: On-line vážení ulovených ryb na telefon pořadatelů i v nočních hodinách. Lov i vnadění pouze ze břehu. Losovaná místa jsou předem označena na břehu, lov probíhá pouze v sektoru závodníka, ne jinak (vyjímka zdolání trofejní ryby). Soutěž jednotlivců v prvním kolo los pořadí k losu, druhé kolo sektor (místo) a třetí kolo losu umístění na místě v pravo A / v levo B. Po bodování šetrně vrátit úlovek do revíru. Rozhodující je měrná sestava rozhodčích, stejná pro všechny účastníky. Pokud ryba dosáhla požadované délky váží se v identické vážící tašce a váze rozhodčích. Lov na dva pruty/osoba.

Bodování: 3ks nejtěžších ryb - Kapr nad 65 a Amur 75cm ( dle váhy, příklad váha 10,5kg bodů 10,5). Příklad v součtu 10,5 + 10 + 8,5kg = 29bodů

Klasická montáž, háček komerčně vyráběný(velikost a tvar háčku není omezena i protihrot je dovolen). Krmení a nástrahy bez omezení. Povinností je podběrák ramena 80cm a kapří podložka, voda na omytí ryby, kvalitní plovoucí sak . Povinnost základní vlasec 0,28 minimálně a min 8 m monofil 0,40mm šoková montáž. Trofejní a zajímavé ryby budou při vážení zdokumentovány, každou rybu nafotí rozhodčí při vážení. Aktuální výsledky vždy na Facebooku pořadatelů. Váhu při zápisu do výsledkové sestavy potvrdí vždy lovec i rozhodčí vzájemně. Porušením pravidel anulace předchozích úlovků, vážné porušení, dikvalifikace bez možnosti vrácení startovného. Účastník soutěže jednotlivců (tedy závodník) si sám manipuluje s prutem a podběrákem, tedy kompletně zdolá rybu, až po uložení do podložky může pomoci jiný závodník (porušení se rovná anulace úlovku). Ryba je zdolávána okamžitě po záběru. Pokud závodník v soutěži jednotlivců opouští sektor (lovné místo) je povinen vytáhnout pruty. Prut na Spybomb a Marker není považován za lovný prut. Marker slouží pouze k orientačnímu změření hloubky a neprodleně se odstraní ! Vždy preferujeme co nejšetrnější zacházení s úlovkem u všech rybích druhů!!!

Strava a občerstvení pro účastníky bude včas zajištěno !!! A budete dostatečně dopředu informováni mailem, nebo SMS! Cena startovného (bez stravy) 4290,-. Platba pouze na účet oproti vydanému dokladu. Budeme rozesílat od 1.3.2017 potvrzené platby do 15.4.2017 pak budou osloveni náhradníci.

Od termínu 1.7.2017 vracíme v případě odhlášení pouze 50% částky startovného. Rozdíl bude použit pro dětské balíčky RCCC.

Podpořte akci Velcí pomáhají malým! Opět bude ,,dětská kasička“ a ,,bedna“ a ,,RCCC s námi na rybách" k dispozici na místě závodu. Podporujeme činnost kroužku ČRS.

Dokud nebude zřízen sportovní klub RCCC zastupuje: ČODS s.r.o – divize sport IČO:25967681 DIČ:CZ2596768 Jindrova 89, Hradec Králové 16, 503 01 tel.kontakt: 603 253 895, mail: rccc.bestcarper©seznam.cz

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.