RCCC DAIWA 2015- Regional Carp Classic Cu

THE BEST CARPER-závod jednotlivců

Autokemp Brodský rybník 25.9.-28.9.2015

Závod jednotlivců v UK stylu !!!

25.9. pá: 12,00 losování, pá: 14,00 zahájení,                                                           28.9. po: 12,00 konec závodu, po:13,30 vyhlášení výsledků.

Pravidla: On-line vážení ulovených ryb na telefon pořadatelů i v nočních hodinách, sakování pouze jedné ryby. Lov i vnadění pouze ze břehu. Losovaná místa jsou předem označena na břehu i na vodě, lov probíhá kolmo směrem na vodu. Soutěž jednotlivců  v prvním kolo los pořadí k losu, druhé kolo sektor (místo) a třetí kolo losu umístění na místě v pravo A / v levo B. Bodovaná ryba minimální velikost 75 cm, po bodování šetrně vrátit do revíru. Rozhodující je měrná sestava rozhodčích, stejná pro všechny účastníky. Pokud ryba dosáhla požadované délky váží se v identické vážící tašce a váze rozhodčích. Lov na dva pruty/osoba.

Bodování:

Kapr nad 75 (dle váhy, příklad váha 10,5kg bodů 10,5)

Lín nad 35cm 5bodů (neváží se)

Amur nad 80 cm 8bodů (neváží se)

 Navíc se bodují lín nad 35cm (5bodů) a amur nad 80 (8bodů). Klasická montáž, háček bez protihrou komerčně vyráběný. Krmení a nástrahy bez omezení. Povinností je podběrák ramena 80cm a kapří podložka, voda na omytí ryby. Povinnost základní vlasec 0,28 minimálně a 8 m monofil 0,40mm šoková montáž. Trofejní a zajímavé ryby budou při vážení zdokumentovány, každou rybu nafotí rozhodčí při vážení. Na stanovišti pořadatelů vždy vyvěšeny aktuální výsledky. Rozhodčí budou mít vždy u sebe aktuální informace o stavu výsledkové listiny a na požádání je vydají k nahlédnutí. Váhu při zápisu do výsledkové sestavy potvrdí vždy lovec i rozhodčí vzájemně. Porušením pravidel anulace předchozích úlovků, vážné porušení, dikvalifikace bez možnosti vrácení startovného. Účastník soutěže jednotlivců (tedy závodník) si sám manipuluje s prutem a podběrákem, tedy kompletně zdolá rybu, až po uložení do podložky může pomoci jiný závodník (porušení se rovná anulace úlovku). Ryba je zdolávána okamžitě po záběru. Pokud závodník v soutěži jednotlivců opouští sektor (lovné místo) je povinen vytáhnout pruty. Nahazuji pouze kolmo na své lovné místo. Prut na Spybomb a Marker není považován za lovný prut. Marker slouží pouze k orientačnímu změření hloubky a neprodleně se odstraní !

Obědy a jejich reservace. 3x oběd a 3x večeře jsou letos započteny ve startovném: 739445762 paní Hrstková Jiřina (zaměstnanci kempu jsou opravdu variabilní a kuchyň výtečná, je možný i dovoz na místo, po domluvě). Zde se dají domluvit i dřívější příjezdy!

V našem závodu vyhrává každý!

 Podpořte akci Velcí pomáhají malým! Opět bude dětská kasička k dispozici. Loni jsme vybrali a předali parádních 15.102,- a předloni 3.502Kč pro Dětské závody, činnost kroužku a dětský rybářský tábor!

Doporučení:

Sak na uchování, nejsou všechna místa dostupná autem, rozhodčí dorazí neprodleně, ale mohou vážit v jiném sektoru. Doporučujeme použití předních olov, ryby jsou bojovné a jezdí do strany, o rybu můžete přijít o vlasce sousedních závodníků! Použití brodících kalhot pro zdolání dovoleno a doporučeno, i pro nahazování!

 


 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.