Generálním partnerem této akce je firma MIVARDI

Další partner pro akci Dětské rybářské kroužky RCCC - Carpson Baits!
Vzhledem k tomu, že si Toma Carpson CB velice vážím, je toto pro mě osobně parádní zpráva. Tomáš, se právě tak jako RCCC vymyká zaběhlým zvyklostem a jde svojí cestou! Doufám, že nám to společně půjde!
Pavel Bobrman Vohralík 
předseda VV RCCC z.s.

 Další pomoc na kroužky a akce dětí a mládeže předal za RCCC the best carper konečně někdo jiný než já, tedy ředitel závodu Miroslav Mira Kumprecht na setkání se Štěpánka Šuliková Heršálková a Martin Heršálek. Míra obdržel i pamětní medaily a tři bedny materiální pomoci jsme předali rozhodně do správných rukou. Bezva pokec s příslibem naší spolupráce, ač jsme byli tlačeni časově, tedy přednášky přímo v místě konání. Ač mám termínovku tvrdě nabitou, souhlasil jsem a určitě se tedy v rámci akci Dětský rybářský tábor alespoň jednou uvidíme. Opravdu velmi mě zaujal přístup Štěpánky, která právě osobní setkání s dětmi preferovala před věcnou, nobo finanční pomocí.
Budeme se tedy těšit na další spolupráci

       

Za středočeské děti a SÚS děkuji všem účastníkům RCCC DAIWA Reginal Carp Classic Cup - the best carper za krásné ceny!
Vše bude spravedlivě rozděleno na všechny naše náborové dětské závody SÚS v roce 2017, což bude stejně jako v letošním roce feeder, plavaná, přívlač a muška.
Někde se začít musí :) .
Kdyby měl, někdo další zájem pomoci a přispět na naše mládí a budoucnost jste vítáni :)
Děkujeme!

Tudy a jen tudy vede cesta kaprařů ke změnám, změna vnímání nás jako kaprařů obecně a naše chuť udělat něco navíc. Dnes jsem předal za rodinu závodu RCCC the best carper pomoc na závody dětí a mládeže- pohár předsedy ČRS SÚS.Dnes mě pan Dušan Hýbner navštívil a věci za cca.20000kč si převzal. Parádní a vstřícný pokec, vždyť jsme téměř stejně ,,mladí":-). Pokec o nutných změnách, postupech, vzniku LRÚ položená. Ne ve všem se třeba shodneme, ale vzájemně si pomáhat by měl být směr všech kaprařů, ale i rybářů obecně napříč rybolovnými technikami !! pokus o selfíčko byl lichý:-) a tak nás jedna mladá sličná žena vyfotila:-).Děkuji Všem, kdo přispěli. Pavel Bobrman

Generální partnerem akce RCCC-the best carper ,,Velcí pomáhají malým" je firma MIVARDI.
,,Mým cílem bylo sehnat spolehlivého a silného partnera pro tuto akci, která vznikla samospádem v rámci našich závodů RCCC-regional carp classic carp" a slouží k podpoře rybářských kroužků dětí a mládeže ČRS. Po setkání osobním v rámci WCC jsme se se zástupcem firmy Vaškem Freylichem ( Václav Freylich ) sešli i osobně a byl jsem velmi vděčný za vstřícné jednání, které první pomocí míří už k letošnímu RCCC a hlavním cílem bude akce v roce 2017 na svazové vodě. Prvním přímo obdarovaným kroužkem na činnost firmou MIVARDI tak po vzájemné dohodě bude kroužek MO ČRS Čelákovice."
Pavel Bobrman Vohralík

Aby akce ,,Velcí pomáhají malým" měla nějakou svoji tvář, garanta podpůrného projektu pro činnost dětí a mládeže, který je s RCCC DAIWA vázán, vybrali jsme z naší tlupy pobudů jedinou možnost, ale myslím přesně trefu do černého! Kateřina Jakešová je tím správným člověkem !!! Žena, matka a rybářka !!!

Bobrman

Děkuji všem účastníkům a partnerům akce závody RCCC DAIWA 2015 za pomoc při realizaci Vánočního vázání s RCCC, které se uskutečnilo v kroužku místní rybářské organizace Týnec nad Labem! Spokojenost dětí a veliké zaujetí pro věc napovídají fotečky samotné !!!

Pavel Vohralík alias Bobrman

    

   

 

Velcí pomáhají malým

 

Akce, kterou jsme rozjeli na podporu rybářských aktivit těch nejmenších. Na pomoc rybářským kroužkům, závodům a rybářským táborům. Za pomoci Vás všech. Fanoušků, závodníků, pořadatelů a kamarádů závodů RCCC regional Carp Classic Cup. Akci jsme poprvé spouštěli v roce 2013 a vybrali jsme prvních 3502kč

byl to tehdy z našeho pohledu veliký úspěch a zahájili jsme tak spolupráci s kroužkem v Týnci nad Labem, který pracuje nejen s dětmi z blízkého okolí, ale i nedalekých Chvaletic. 

Poté jsme rozjeli velkou akci na našem facebooku a výsledek byl opravdu neskutečný, v roce 2014 se vybralo přes 15000 korun, tedy jsme podpořili před Vánoci kroužek a na jaře podpořili dětské rybářské závody !

Jako úspěch považujeme to, že se nám ozvali i dárci, o kterých jsme neměli ani povědomí, vrcholem byla platba z Rakouska od krajana Zdeňka Flekače, který sám věnoval úctyhodných 2500kč. Darů bylo opravdu moc!

Rok 2015 byl v naší akci také neskutečně úspěšný, neb se nejen vybírali peníze, ale někteří kamarádi a přátelé RCCC nosili i drobné dary a závodníci po vyhlášení zanechávali i ceny, jež obdrželi. Tedy nakonec s částí výtěžku podpoříme rybářský kroužek MO ČRS Týnec nad Labem včetně závodů, konaných na jaře částkou více než 20000 korun.

 My děkujeme všem !

A všech, kdo pomáhají si nesmírně vážíme!!!!

 

Kluci z RCCC

 

 


 

 

 

Ve spolupráci s M-art Kovo České Budějovice proběhla poslední akce rybářských závodů RCCC DAIWA-Regional carp classic carp na podporu rybářských kroužků a dětských rybářských závodů.

V rámci kroužku v Týnci nad Labem jsme vylepšili dětský den a proběhla soutěž ve vázání háčků, že se děti dobře bavili a na dárky ihned lovili je snad to nejideálnější možné. Nedovedu si představit lepší způsob předání cen od sponzorů a partnerů. M-art kovo potěšilo spolu s námi srdíčka těch nejm...enších lovců. Velice rád bych společnosti M-ART KOVO a panu Milanu Mozoličovi poděkoval za super podporu dětských akcí v sezónách 2014-15

Pavel Bobrman Vohralík
duchovní otec RCCC

 

         

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.